ورود و ثبت نام

اعلان های مدیریت وردپرس چیست و چگونه کار می کنند؟

حتی اگر در وردپرس تازه کار نباشید ، با اعلامیه های مدیریت آشنا خواهید شد. آنها پیام هایی هستند که در داشبورد شما نشان داده می شوند تا به شما در مورد به روزرسانی ها ، خطاها ، تغییرات و موارد دیگر اطلاع دهند.

اعلان های مدیر اطلاعات مهمی در مورد سایت خود به شما می دهند که به شما امکان می دهد اقدامات به موقع را انجام دهید. علاوه بر این ، اگر شما یک توسعه دهنده طرح زمینه یا پلاگین هستید ، دانستن نحوه افزودن اعلان های سرپرست به وردپرس از اهمیت بالایی برخوردار است ، زیرا به شما امکان می دهد پیام ها را به راحتی با کاربران خود به اشتراک بگذارید و ارتباط برقرار کنید.

در این مقاله انواع مختلف اعلامیه های سرپرستی را که می توانید استفاده کنید ، مرور خواهیم کرد. ما در مورد شرایطی صحبت خواهیم کرد که استفاده از اعلامیه های مدیر منطقی باشد و سپس نحوه افزودن آنها به وردپرس را آموزش می دهیم. بیایید دست به کار شویم!

انواع مختلف اخطار مدیر در وردپرس کدامند؟

شاید متوجه شده باشید که همه اخطارهای مدیر وردپرس یکسان به نظر نمی رسند. به طور پیش فرض ، وردپرس بسته به هدف اعلامیه هایی که نشان می دهد از چهار سبک مختلف استفاده می کند:

  1. موفقیت: این پیام ها هنگام نصب یا به روزرسانی طرح زمینه ها و افزونه ها و همچنین در مواردی که در سایت خود تغییراتی ایجاد می کنید ، ظاهر می شوند.
  2. خطا: اگر اتفاق بدی رخ دهد ، این نوع اعلان سرپرستی است که خواهید دید.
  3. هشدار: می توانید از این اعلان های سرپرست برای هشدار درباره تنظیمات مهم یا مسائل امنیتی استفاده کنید.
  4. اطلاعات: این نوع اخطار مدیر برای برقراری ارتباط ساده با اطلاعات بسیار مناسب است.

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، این چهار طبقه بندی سبکی است که می توانید برای اخطارهای مدیر استفاده کنید. هر اعلامیه فردی در پشت صحنه به همان شکل عمل می کند ، بنابراین فقط یک تفاوت بصری مشاهده می کنید. در اینجا چند نمونه آورده شده است:

اگر می خواهید اعلان های سرپرست سفارشی را به وب سایت خود اضافه کنید (یا به یک افزونه یا موضوعی که روی آن کار می کنید) ، مهم است که از همان طبقه بندی پیروی کنید. طرح رنگی ساده می تواند به کاربران کمک کند تا با یک نگاه اول کدام اعلان ها را اولویت بندی کنند. به عنوان مثال ، اگر اخطار قرمز (خطا) یا زرد (اخطار) را مشاهده کنیم ، می دانیم مشکلی پیش آمده است.

با این اوصاف ، بیایید در مورد استفاده از اطلاعیه های مدیر وردپرس منطقی صحبت کنیم.

چرا باید اخطارهای مدیر وردپرس سفارشی را اضافه کنید؟

اعلان های مدیر در وردپرس همه در مورد قابلیت استفاده هستند و می توانند نظرات و اطلاعات مهم را در اختیار کاربران قرار دهند. به عنوان مثال ، اعلامیه های موفقیت. اگر یکی از تنظیمات افزونه خود را به روز کنید و تغییرات را ذخیره کنید ، در اعلامیه موفقیت تأیید تصویری فرآیند ارائه می شود:

برای وب سایت خود ، اضافه کردن اعلان های سفارشی ممکن است لازم نباشد مگر اینکه چندین کاربر به داشبورد دسترسی داشته باشند. در این حالت ، می توانید با استفاده از اطلاعیه های اطلاعاتی اعضای تیم خود را به روز کنید.

اعلامیه های مدیریت وردپرس برای توسعه دهندگان پلاگین ها و قالب ها

بسیاری از توسعه دهندگان افزونه ها نیز از اخطارهای سرپرست برای انتقال اطلاعات مهم به کاربران خود استفاده می کنند. آنها همچنین به طور معمول برای ارتقا عملکرد برتر افزونه یا موضوع استفاده می شوند.

به خاطر داشته باشید که همه کاربران از بمباران اخطارهای مدیر لذت نمی برند. سالهاست که در جامعه وردپرس بحث سالم در مورد نحوه استفاده توسعه دهندگان از اعلان ها وجود دارد.

استفاده نادرست از اخطارهای مدیر می تواند باعث شود در برخی موارد با واکنش قابل توجهی روبرو شود. به طور خلاصه ، باید مراقب باشید که در چه موقعیت هایی تصمیم می گیرید اعلان های مدیر را پیاده سازی کنید. در بخش بعدی ، ما در مورد چگونگی افزودن اعلان های مدیر بحث خواهیم کرد و نکاتی را برای استاندارد سازی آنها ارائه می دهیم.

نکته: مدیریت اعلامیه های مدیر در وردپرس

اگر تعداد زیادی اخطار مدیر در وردپرس خود دارید اما نمی خواهید آنها را قبل از خواندن رد کنید (وقتی وقت دارید) ، اما توجه شما را منحرف می کند ، از پلاگین Admin Notices Manager استفاده کنید تا تمام اخطارهای مدیر را در یک مرکز منتقل کنید آنها را به راحتی مدیریت کنید و بخوانید.

نحوه افزودن اعلان های مدیر در وردپرس (۲ روش)

حال بیایید به شما یاد دهیم که چگونه به دو روش اعلان مدیر را در وردپرس اضافه کنید. ابتدا روش دستی را مرور خواهیم کرد و سپس به شما نشان خواهیم داد که چگونه با استفاده از یک افزونه اعلان های مدیر را اضافه کنید.

۱. اعلامیه های مدیر را به صورت دستی اضافه کنید

از آنجا که وردپرس از قبل سبک های پیش فرض را برای اعلان های سرپرست فراهم کرده است ، افزودن اعلان های جدید به وب سایت شما آنقدرها که فکر می کنید پیچیده نیست. به این دلیل که می توانید از “قلاب” های موجود برای فراخوانی سبک های مختلف هشدار استفاده کنید.

در هر صورت ، باید چند قطعه کد به وب سایت خود اضافه کنید. در هنگام اجرای دستی اطلاعیه های مدیر ، دو روش وجود دارد:

  1. کد را به فایل functions.php قالب فعال خود اضافه کنید.
  2. برای WordPress یک افزونه کد اختصاصی ایجاد کنید که شامل کد اعلان باشد.

اینکه شما از کدام رویکرد استفاده می کنید بستگی به این دارد که قصد دارید از اخطارهای مدیر استفاده کنید. در اینجا یک نمونه سریع از اخطار مدیر سفارشی وجود دارد که پیام “شما در صفحه تنظیمات هستید!” نمایش داده می شود:

در اینجا ، ما در حال ثبت یک رویه جدید به نام notice_example هستیم. این تابع بررسی می کند که آیا در حال حاضر در صفحه تنظیمات وردپرس هستید یا خیر. اگر هستید ، پیام “You are on the setting page!” نمایش داده می شود. پیام با استفاده از سبک اخطار مدیر نمایش داده می شود.

همچنین این ارور را به صورت قابل حذف قرار میدهد. که اگر نخواستید ضربدر آن را بزنید که حذف شود. به این گونه پیغام های اطلاع رسان notice نیز میگویند.

اگر می خواهید اعلان های مدیر سفارشی را برای اقدامات خاص ایجاد کنید ، می توانید نگاهی به داکیومنت خود سایت اصلی وردپرس در این زمینه بیندازید، که شامل تمام اطلاعات مورد نیاز شما است. علاوه بر این ، برنامه نویسان قالب باید نگاهی به صفحه WPTRT GitHub بیندازند. این یک کلاس سفارشی برای کمک به شما در ایجاد اعلان های مدیر استاندارد ارائه می دهد که به طور پیش فرض برای کاربر نهایی قابل حذف نیستند.

در مرحله بعدی ، بیایید نگاهی به استفاده از یک افزونه برای ایجاد اعلان های مدیر وردپرس بیندازیم.

استفاده از افزونه برای افزودن اعلان های سفارشی مدیر

افزونه های زیادی وجود ندارد که شما را قادر به تنظیم اعلان های مدیر سفارشی در وردپرس کند. دلیل این امر این است که عملکردها معمولاً فراتر از نیاز اکثر کاربران پلاگین هستند و اطلاعیه های مدیر بهتر است به درستی در هسته پروژه شما رمزگذاری شوند.

در نهایت ، گزینه پیشنهادی ما در اینجا افزونه KJM Admin Notices است. که میتوانید از مخزن وردپرس خود به سادگی نصب کنید.

پس از نصب افزونه ، می توانید با وارد شدن به برگه جدید اعلانات در داشبورد خود ، اخطارهای مدیر جدید را تنظیم کنید:

روی Add Notice کلیک کنید تا بتوانید از ویرایشگر WordPress برای تنظیم پیام مورد نظر خود استفاده کنید. با استفاده از این افزونه می توانید اعلامیه ها را به دو قسمت تقسیم کنید. عنوان به صورت برجسته تری ظاهر می شود و متن اصلی آن متنی را شامل می شود که در زیر نشان داده می شود:

پس از انتشار اعلانی ، مشاهده می کنید که به صورت خودکار در بالای هر صفحه ای که قرار دارید ظاهر می شود:

بعد از اینکه پیام اخطار خود را سفارشی کردید ، می توانید تصمیم بگیرید که کدام نقش کاربر قادر به مشاهده آن است:

اگر با یک تیم بزرگ کار می کنید ، این افزونه را به گزینه ای خارق العاده تبدیل می کند ، زیرا کنترل کاملی بر اینکه چه کسی هر پیام را می بیند را در اختیار شما قرار می دهد. علاوه بر این ، این پلاگین به شما امکان می دهد تا برخی از جنبه های ظاهر اعلامیه های خود را تغییر دهید. به عنوان مثال ، می توانید عنوان آن را مخفی کنید ، چه کسی آن را منتشر کرده است و حتی رنگ آن را تغییر دهید:

مانند هر مورد دیگری که با استفاده از ویرایشگر وردپرس ایجاد می کنید ، می توانید اعلامیه های مدیر خود را به عنوان پیش نویس ذخیره کنید یا به جای انتشار فوری ، آنها را برنامه ریزی کنید. سرانجام ، می توانید سبک پیش فرض مورد استفاده اعلانات خود را از طریق منوی Notice Cats در سمت راست تغییر دهید:

برای مثال ما از سبک SUCCESS استفاده کردیم. با این حال ، به یاد داشته باشید که شما باید بسته به نوع اعلان مدیریتی که می خواهید ارسال کنید ، سبک مورد استفاده خود را تغییر دهید.
اعلان های مدیر سفارشی را در وردپرس اضافه کنید
توجه به اعلامیه های مدیر می تواند به شما کمک کند که سایت شما همیشه در بهترین شکل ممکن باشد. فراتر از حفظ سایت خود ، اگر می خواهید مضامین یا افزونه های سفارشی ایجاد کنید ، دانستن نحوه افزودن اعلامیه های مدیر در وردپرس بسیار مهم است.

به دو روش می توانید اعلامیه های مدیر را در وردپرس اضافه کنید که عبارتند از:

  • با استفاده از کد به صورت دستی اعلامیه های مدیر را اضافه کنید.
  • برای افزودن اعلان های سرپرست سفارشی از یک افزونه استفاده کنید.

نکته کاربردی: اگر فقط می خواهید روی اعلامیه های مدیر موجود کنترل بیشتری داشته باشید یا اطمینان حاصل کنید که هیچ اعلان کلیدی را از دست ندهید ، فراموش نکنید که برای مدیریت کلیه اعلان های مدیر در WordPress از افزونه manage all admin notices on WordPress استفاده کنید. با استفاده از این افزونه ، به سرعت می توانید به «صندوق ورودی» اخطار مدیر دسترسی داشته باشید که شامل همه اعلان ها است. نتیجه یک تجربه تمیزتر برای کاربر نهایی است ، در حالی که هنوز اطلاعات حیاتی را به آنها می رساند.

میدون وب

نظراتدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *