دوره آموزش برنامه نویسی از صفر تا ۱۰۰ با رویکرد الگوریتمی

معرفی دوره

این دوره به دلیل کیفیت پایین صدا در حال بازسازی است!!!

با این که میدانم عنوان آموزش برنامه نویسی یک عنوان کلی است و مشخص کننده تخصص مورد نظر نیست. اما با توجه به این که خیلی از کاربران مبتدی این گونه جستجو میکنند با خودم تصمیم گرفتم که یک دوره ای طراحی کنم که پیش نیاز همه تخصص ها و کلا پیش نیاز دنیای برنامه نویسی باشد.

پیش نیاز های دنیای برنامه نویسی

ببینید دنیای برنامه نویسی یک اقیانو بزرگ است با کلی زبان برنامه نویسی مختلف، که هر کدوم از این زبان ها برای هدف خاصی طراحی شده اند. اما یک چیز خیلی مهمی که وجود دارد این است که اگر مستقیم و بدون هیچ پیش زمینه ای وارد یکی از این زبان ها که مخصوص یک سری اهداف خاص طراحی شده است برویم. در اکثر مواقع کارمان بسیار سخت می شود. و درک خیلی از مفاهیم الگوریتمی بسیار پیچیده و طاقت فرسا می شود.

چرا زبان C++ رو برای آموزش پایه برنامه نویسی انتخاب کردیم!؟

به دو دلیل بزرگ: ۱- به این دلیل که این زبان قدرت بسیار زیادی در خیلی از اهداف مختلف دارد و کار اکثر زبان های مختلف را میتواند انجام دهد. یعنی با یادگیری عمیق این زبان تقریبا قادر به ساخت هررر چیزی خواهید بود. ۲- زبان C++ یک زبان سطح میانی است و به این دلیل شما در شروع کار با ورودی های مختلف و انواع و اقسام حالت ها مواجه نیستید. در شروع کار تنها با یک صفحه سیاه مشابه سیستم عامل DOS روبرو هستید. و این قضیه بزرگترین حسنش این است که مفاهیم الگوریتمی را به سادگی آب خوردن متوجه میشوید. چون ذهن درگیر مسائل حاشیه ای نمی شود و تمام تمرکز ذهن ما متمرکز می شود بر روی حل مساله و الگوریتم آن.

مخاطبین دوره

دوره آموزش برنامه نویسی از صفر تا ۱۰۰ با رویکرد الگوریتمی دارای پیش نیازهایی می باشد که قبل از ثبت نام می بایست به آنها توجه کنید تا در ادامه آموزش به مشکل نخورید.

این دوره رو کیا خوبه شرکت کنند؟
این دوره واسه کی بده؟