ورود و ثبت نام

همه چیز در مورد میدون وب

سینا قشونی بنیانگذار میدون وب

از زبان موسس میدون وب

سلام، سینا قشونی هستم – موسس میدون وب، اگه میخوای بیشتر با من آشنا بشی: قشونی

بعد از این که دو تا استارت اپ از صفر راه انداختم و یک عده من رو شناختن و با توجه به فعالیت های کوچک آموزشیم در اینستاگرام. تعداد زیادی از علاقه مندان به حوزه های مختلف کامپیوتری (بیشتر برنامه نویسی و طراحی وب) از من سوال می پرسیدند که چطور میتونم وارد دنیای برنامه نویسی، طراحی وب، گرافیک و … بشم. خیلی از عزیزانی که به بنده مراجعه می کردند، می گفتند ما در توانمون نیست که هزینه های سنگین کنیم برای شرکت در دوره های آموزشی مختلف و به شدت هم علاقه مند به کامپیوتر و برنامه نویسی هستیم.

وقتی که تعداد زیادی به من مراجعه کردند و این مسائل رو مطرح کردند، یاد عهدی که با خودم بستم افتادم. عهد بسته بودم که اگر خداوند کمک کنه که با تلاش های شبانه روزی برنامه نویس بشم، این علم رو با هزینه های ارزون و طوری که بتونن باهاش وارد بازار کار بشن ارائه بدم. و با خودم گفتم چه زمانی از الان بهتر. الان که به شدت نیاز به تولید داریم، الان که تمام دنیا درگیر اینترنت و کامپیوتر شده. و کسب و کار های سنتی روز به روز بیشتر در حال انقراض قرار دارند و نیازه که توسعه دهندگان این حوزه به شدت افزایش پیدا کنند که نیاز های کارفرما ها رو برطرف کنند.

فلسفه اسم میدون وب هم همین هستش. میدون وب یعنی یک میدون تخصصی برای یادگیری تخصص های مختلف وب. وقتی تو سطح وب می گشتم دیدم که هیچ سایتی نداریم که به صورت تخصصی فقط و فقط روی وب تمرکز کرده باشه و تمام و کمال با جزئیات این تخصص رو ارائه بده.

به همین دلیل هم گفتم بهترین موقعیت هستش برای این که یک سایت به صورت تخصصی فقط در مورد وب راه بندازم و نتیجه اون هم شد میدون وب.

میدون وب چه فرقی میکنه با بقیه؟

اولین فرق اصلی و اساسیش رو که خدمتتون عرض کردم اینه که به صورت تخصصی فقط روی حوزه وب کار میکنه این سایت. یعنی تمام تخصص های وب رو در این سایت به صورت جزیره ای قرار دادیم. هر تخصص رو یک جزیره کردیم، که شما پس از ورود به هر جزیره، از صفر تا صد اون تخصص رو کامل و با تمام جزئیات به صورت پروژه محور و توسط بهترین الگوریتم های روز دنیا یاد خواهید گرفت.